Тортовница Dunya 30307 призначена для зберігання пирогів і запіканок прямокутної форми. Тортівниця складається з підставки та кришки. Виготовлена з безпечного харчового пластику турецького виробництва, підставка з кольорового пластику, а кришка з прозорого. Кришка тортівниці надійно кріпиться до основи за допомогою спеціальних фіксаторів. Розміри тортівниці 45*31 см, а висота 10 см. Можливі різні кольори. Тортівниця Dunya 30307 ідеально підходить для зберігання і транспортування кондитерських виробів, зберігаючи їхню свіжість.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 450 мм |
| Ширина | 310 мм |
| Ручка | Є |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Dunya |
Інформація для замовлення
- Ціна: 230 ₴





