
Сушарка для посуду Rattan Tuffex TP-7071
360 ₴
- Готово до відправки
- Код: 10325
+380 (67) 658-64-49
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Двоярусне сушіння для посуду Rattan Tuppex, виготовлене з міцного пластику виробництва Туреччини. Бічні стінки сушарки виготовлені як плетіння. Габаритні розміри: 30*44 см, висота 27 см.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Матеріал | Пластик |
| Довжина | 30 мм |
| Ширина | 44 мм |
| Висота | 27 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Tuffex |
| Основні | |
| Ручка | Є |
| Зберігання в холодильнику | True |
| Форма | Прямокутна |
| Тип кришки | Відкидна |
| Матеріал кришки | Пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 360 ₴



