
КОРЗИНА ДЛЯ ЗБЕРІГАННЯ TUFFEX BOTANICA TP-471
280 ₴
- Готово до відправки
- Код: 10271
+380 (67) 658-64-49
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кошик Tuffex Botanica TP-471 призначений для зберігання чистої білизни. Кошик виготовлений з якісного та безпечного пластику турецького виробництва. Об'єм кошика 27 л, габаритні розміри — 31х49х23 см. Стінки кошика виготовлені у формі дерев'яних дощок, що надає виробу оригінального зовнішнього вигляду в екостилі. Стінки кошика мають отвори для цикуляції повітря. Можливі варіанти кольору: білий, бежевий, коричневий, рожевий, м'ятний, ліловий. Легкий, міцний кошик без кришки підходить для підтримання ладу у ванній кімнаті, а стильний дизайн доповнить інтер'єр будь-якого приміщення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Матеріал | Пластик |
| Кришка | Є |
| Форма | Овальна |
| Об`єм | 27 л |
| Колір | Різні кольори |
| Довжина | 49 см |
| Ширина | 31 см |
| Висота | 23 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Tuffex |
Інформація для замовлення
- Ціна: 280 ₴

