
Кошик для білизни Ажур 38 л Elif Plastik ТР-8001
250 ₴
- В наявності
- Код: 10265
+380 (67) 658-64-49
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кошик ажурний пластмасовий, прямокутної форми зручний і практичний, виготовлений із кольорової пластмаси.
Об'єм: 38 л.
Розміри: 53х36,5х25 см.
Виробник: Туреччина
Кольори в асортименті.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elif Plastik |
| Країна виробник | Туреччина |
| Матеріал | Пластик |
| Кришка | Немає |
| Форма | Прямокутна |
| Об`єм | 38 л |
| Колір | Різні кольори |
| Довжина | 53 см |
| Ширина | 36.5 см |
| Висота | 25 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴

