
Кошик для зберігання HOBBY LIFE КРУЖЕВО 04 1210
100 ₴
- Готово до відправки
- Код: 10250
+380 (67) 658-64-49
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кошик для зберігання Hobby life Мереживо 04 1210 призначена для зручного зберігання різних речей – косметики, банного приладдя, дрібних іграшок. Виготовлена кошик з якісного турецького пластику, з боків є ручки-вушка, бічні стінки виконані у вигляді мереживних візерунків. Кошик комплектується знімною кришкою. Розміри виробу: 20*26*16 див. Кольори: mix. Оригінальний зовнішній вигляд кошика для дрібниць Hobbylife Мереживо 04 1210 стане родзинкою будь-якого інтер'єру.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hobby life |
| Висота | 16 см |
| Ширина | 20 см |
| Країна виробник | Туреччина |
| Довжина | 26 см |
| Матеріал | Пластик |
| Форма | Прямокутна |
| Кришка | Є |
| Колір | Різні кольори |
Інформація для замовлення
- Ціна: 100 ₴



