
ЛОТОК-ФРАЖЕ ДЛЯ СТОЛОВИХ ПРИЛАДІВ LACE TUFFEX TP-8075
100 ₴
- Готово до відправки
- Код: 10215
+380 (67) 658-64-49
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лоток-фраже для Lace Tuffex призначений для сушіння та зберігання столових приладів в кухонному ящику. Лоток виготовлений з якісного пластика турецького виробництва. Лоток-фраже має 4 секції різних розмірів для максимально зручного зберігання столових приладів і невеликих кухонних аксесуарів. Бортики лотка виконані у вигляді ажурного плетіння. Розміри лотка: 23 33 см, висота 5 див. Можливі варіанти кольору: білий, бежевий, коричневий, рожевий, м'ятний, ліловий. Лоток-фраже доповнює серію товарів для дому Lace Tuffex.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Висота | 5 мм |
| Ширина | 23 мм |
| Країна виробник | Туреччина |
| Довжина | 33 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Tuffex |
| Основні | |
| Ручка | Є |
| Зберігання в холодильнику | True |
| Форма | Прямокутна |
| Тип кришки | Відкидна |
| Матеріал кришки | Пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 100 ₴


