Дитяче сидіння "Dunya Plastik", виготовлене з пластику, просте у використанні. Воно укладається на унітаз, що робить цю процедуру гігієнічнішою. Сидіння зручне завдяки широкому посадковому місцю, високій спинці й ергономічній формі. Ніжки вашої дитини не стикаються з поверхнею унітаза завдяки спеціальним виступам.
Розмір: 38х31х14 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Довжина | 38 см |
| Тип | Горщик-стільчик |
| Ширина | 31 см |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота | 14 см |
| Колір | Рожевий |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Dunya |
Інформація для замовлення
- Ціна: 100 ₴


