Кутова полиця для ванної з дроту з ПВХ покриттям.
Виріб можна повісити на стіну або поставити на стільницю.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Форма етажерки | кутова |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Основний колір | Білий |
| Форма полиці | кутова |
| Можливість регулювання полиць по висоті | Ні |
| Настінне кріплення | Так |
| Кількість ярусів (полиць) | 2 |
| Тип встановлення | Навісна (настінна) |
| Колір покриття | Нержавіюча сталь |
| Тип меблів | полиця |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 200 мм |
| Висота | 300 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | TM "Feniks" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 379 ₴


