Набір йоржик стійка для туалету з тримачем для паперу Feniks ZML-01
Розміри:
Висота: 66,5 см
Ширина: 22,5 см
Довжина: 16см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип ершика | Підлоговий |
| Наявність кришки | Ні |
| Матеріал ручки | дерево |
| Матеріал підставки | метал, Пластик, Дерево |
| Ширина підставки | 225 мм |
| Довжина підставки | 160 мм |
| Висота підставки | 665 мм |
| Загальна висота | 665 мм |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | TM "Feniks" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 199 ₴



