
Дитяча підставка для ніг Irak Plastik SM-510
220 ₴
- Готово до відправки
- Код: 10228
+380 (67) 658-64-49
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитяча підставка для ніг. Виготовлена з якісного пластику. Призначена для допомоги дитини до самостійності (вимитися, почистити зубки, дотягнуться до крана у ванній або кухні, дістати свої речі).
| Розмір |
300*250*150 мм |
|---|
Кольори: mix
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IRAK PLASTIK |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Табуретка |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Висота | 15 см |
| Ширина | 25 см |
| Довжина | 30 см |
| Матеріал | Пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 220 ₴

