Комплект для прибирання Лентяйка TE-395 виготовлений із якісного турецького пластику TM Irak Plastik. Набір складається із совка та щітки з довгими ручками. Щітка щільно набита м'якою щетиною середньої довжини. Ручка совка обладнана спеціальним кріпленням для щітки, що дає змогу зберігати набір компактно. Завдяки довгій ручці, встановленій під кутом, у процесі прибирання не потрібно нахилятися. Розміри щітки та совка: 25*25 см, висота ручки 91 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IRAK PLASTIK |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Совок+щітка |
| Призначення | Для прибирання приміщень |
| Матеріал робочої частини | Пластик |
| Матеріал ручки/черешка | Пластик |
| Довжина ручки/черенка | 91 см |
| Ширина робочої частини | 25 см |
| Колір | Різні кольори |
| Глибина робочої частини | 25 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴



